Cazibesine hayran kalacağınız çok özel bir proje ...

Kelime anlamı “Cazibeli ve Çekici” olan ALLURE TOWER, her detayı sizin için düşünülmüş sıra dışı mimarisi, seçkin ama sade tarzıyla yaşam kalitenizi zirveye taşıyacak ve kendinizi çok özel hissettirecek.

Yaşam kalitenizi zirveye taşımak için tasarlandı.

E5 çevreyoluna cepheli ticari alanlarının yanısıra, 29 katlı, 400 adet rezidans daire ve home office’ten oluşan ALLURE TOWER, açık ve kapalı sosyal alanlarıyla yatırımcılarına seçkin ve avantajlı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Sevdiklerinizle birlikte zamanı kaliteli yaşayacaksınız.

Şehrin tam ortasında şehrin tüm stresinden uzak sevdiklerinizle birlikte zamanı kaliteli yaşamanız için ALLURE TOWER sizi bekliyor. Açık havada spor ve aktivite olanaklarını sevdikleriniz ve komşularınızla doyasıya yaşayacaksınız.

Deniz manzaralı havuz keyfi.

ALLURE TOWER’ın cazibeli dünyasında ayrıcalıklar, lüks olmaktan çıkıyor. 30. Katta bulunan deniz manzaralı sonsuzluk havuzunda serinleyecek, kafe ve restoranıyla lezzet keşiflerine çıkacaksınız.

Yaşamınıza değer katan sosyal ayrıcalıklar.

ALLURE TOWER’ın her köşesi sizin için tasarlandı. Yaşam standartlarınızı üst seviyeye taşımak için beklentilerinizden daha fazlasını size sunuyoruz.

Kafeterya, yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları,
tenis kortu, basketbol sahası, 7/24 güvenlik, rezidans hizmetleri, 2 katlı kapalı otopark ve toplantı salonlarıyla her şey elinizin altında.

İş hayatının yeni tarzı Home Office ...

İş hayatında zamanı daha iyi yönetmek ve yaşam konforunuzdan uzaklaşmadan çalışmanın yeni tarzı Home Office. Allure Tower’ın rezidans hizmetleri,
toplantı salonları ve merkezi konumuyla iş yaşamınızı ev konforuyla buluşturacaksınız.

Her anını farklı güzellikte yaşayacaksınız.

İster gün doğumu, ister gün batımı. Günün her anı, şehrin tüm güzellikleri ve yaşamını sizlerle paylaşacak ALLURE TOWER, cezbedici dünyasını size sunuyor.

Dekoratif ve fonksiyonun ince detaylarda birleştiği yaşam alanları.

Keyif, rahatlık, huzur ve fonksiyonun buluştuğu yaşam alanlarıyla ALLURE TOWER, ilkleri yaşayacağınız çok kaliteli bir yaşama sizi davet ediyor. Yaşam tarzınıza en uygun 71 – 80 m2 arası 1+1, ve 81 – 137 m2 arasında 2+1 farklı daire seçenekleriyle çok şık bir hayata “merhaba” diyeceksiniz.

Tüm yollar Allure Tower’a çıkıyor.

Bölgenin önemli ulaşım aksları üzerinde yer alan Allure Tower, İstanbul’un en ayrıcalıklı yaşam merkezlerine sadece dakikalarca uzaklıkta.